XIII Konkurs | Artystyczna Podróż Hestii

XIII Konkurs Artystyczna Podróż Hestii artystyczna-podroz-hestii-konkurs-

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 kwietnia 2014 r

 

Organizatorem konkursu jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia Spółka Akcyjna.

Konkurs jest adresowany do studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków artystycznych państwowych uczelni artystycznych w Polsce.

Do konkursu można zgłaszać prace z dziedziny malarstwa, grafiki warsztatowej, rzeźby i instalacji, fotografii i sztuki cyfrowej.

 

Nagroda Główna „ Rezydencja w Nowym Jorku” oraz wystawa prac nagrodzonego artysty
Zdobywca I miejsca otrzyma nagrodę główną – 1-miesięczną rezydencję w Nowym Jorku. W ramach nagrody Organizator opłaca hotel, bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 4.000 USD oraz pokrywa koszt wizy.
Wystawa prac Laureata zostanie zorganizowana w listopadzie 2014r. Będzie ona miała formułę sprzedażową. Wystawie będzie towarzyszył katalog.

Nagroda Specjalna „Rezydencja w Walencji” oraz wystawa prac nagrodzonego artysty
Zdobywca nagrody specjalnej otrzyma 1-miesięczną rezydencję w Walencji. W ramach nagrody Organizator opłaca bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 1500 EUR. Zakwaterowanie w Walencji zapewnia partner w projekcie, Universidad Politécnica de Valencia.
Wystawa prac Laureata zostanie zorganizowana w listopadzie 2014r. Będzie ona miała formułę sprzedażową. Wystawie będzie towarzyszył katalog.

 

Strona konkursu

Regulamin konkursu