Zapraszam wszystkich studentów studiów magisterskich na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek – 7.X. i godz. 10.30 w sali 156 w budynku rzeźby na Golęcinie.
Opiekun studiów II st.
dr Jarosław Bogucki ad.
Zapraszam wszystkich studentów studiów magisterskich na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek – 7.X. i godz. 10.30 w sali 156 w budynku rzeźby na Golęcinie.
Opiekun studiów II st.
dr Jarosław Bogucki ad.
BIZARRE LOVE TRIANGLE. THE PUBLIC SCULPTURES OF NOVI SAD Dziwny trójkąt miłosny. Rzeźba w przestrzeni publicznej Nowego Sadu jest próbą rozwiązania problemu […]
Centrum Aktywności Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nową ofertą warsztatów: Warsztaty rzeźbiarskie, opis Ceramika i herbata, opis Centrum Aktywności […]
Wystawa Robert Bartel | „KŁADKA” GALERIA MIEJSKA W MOSINIE PIĄTEK 08-11-2013 | 18:15
22-29 WRZEŚNIA 2015, CHMIELNICKI, UKRAINA OKRĘGOWE MUZEUM SZTUKI W CHMIELNICKIM Synteza2015_UKR_100x70
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.