Zapraszam wszystkich studentów studiów magisterskich na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek – 7.X. i godz. 10.30 w sali 156 w budynku rzeźby na Golęcinie.
Opiekun studiów II st.
dr Jarosław Bogucki ad.
Zapraszam wszystkich studentów studiów magisterskich na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek – 7.X. i godz. 10.30 w sali 156 w budynku rzeźby na Golęcinie.
Opiekun studiów II st.
dr Jarosław Bogucki ad.
Pierwsza część fotorelacji z Ogólnopolskiego Pleneru Rzeźbiarskiego organizowanego w ramach jubileuszu 100-lecia Wydziału Rzeźby Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, z gościnnym udziałem: ASP […]
Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Odbędą się one 24 marca 2018 roku oraz 14 kwietnia 2018 roku.
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.