Wydłużony OPEN CALL do projektu ILLUSION OF FORM

Informujemy o przedłużeniu terminu składania aplikacji do drugiego etapu projektu Illusion of Form, który zakłada wymianę studentów i studentek oraz wykładowców i wykładowczyń z UAP oraz Wydziału Sztuki, Muzyki i Designu Uniwersytetu z Bergen w Norwegii (KMD).

Projekt skierowany jest do wszystkich osób studiujących na UAP zakładając pełną dowolność doboru środków wyrazu artystycznego. Zależy nam na jak najbardziej zróżnicowanej grupie uczestników. Zachęcamy więc wszystkich niezależnie od studiowanego kierunku do składania wniosków aplikacyjnych do dnia 30 czerwca 2023.

Udział w projekcie będzie obejmował wyjazdy studyjne, warsztaty, konferencję i wystawy organizowane zarówno w Bergen, jak i na UAP realizowane do końca 2023 roku.

Wyjazdy studyjne zakwalifikowanych uczestników odbędą się w terminach:

  • 13 – 24 WRZEŚNIA 2023 – wyjazd do Bergen.
  • 9 – 20 PAŹDZIERNIKA 2023 – działania w Poznaniu 

Następnie w terminie 23 – 25 PAŹDZIERNIKA odbędzie się  konferencja naukowa podsumowująca projekt połączona z wystawami prezentującymi prace zrealizowane w trackie spotkań warsztatowych.

Projekt jest całkowicie finansowany ze źródeł tzw. Norweskiego Mechanizmu Finansowego (EOG), w związku z czym osoby zakwalifikowane do uczestnictwa w projekcie nie ponoszą żadnych kosztów.

Formularz rekrutacyjny, regulamin uczestnictwa oraz więcej informacji na temat projektu znajdziecie na: https://iof.uap.edu.pl/