FESTIWAL LAND ART – LAND ART „NATURALIA”

LAND ART „NATURALIA” | 13-15.09.2019 r.
Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego
w Szreniawie


Stowarzyszenie Naukowo–Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie zapraszają do wzięcia udziału w LAND ART „NATURALIA”, który odbędzie się w dniach 12-15 września 2019 roku na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie.

KONKURS
Temat ,,Carpe diem”

W dzieło land art wpisane jest jego przemijalność. Każda chwila życia dzieła tak jak chwila ludzkiego życia jest ulotna, niepowtarzalna. Upływający czas i warunki atmosferyczne powodują postępowanie nieodwracalnych zmian, uleganie destrukcji, które można obserwować.

Uczestnicy
Do udziału zapraszamy profesjonalistów – artystów, florystów, architektów krajobrazu o uznanym dorobku oraz studentów architektury krajobrazu, uniwersytetu artystycznego z Polski i zagranicy. Dopuszcza się pracę indywidualną lub w zespołach 2 osobowych.

Miejsce konkursu
Prace będą wykonywane i eksponowane na terenie należącym do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie.

Nagrody
Zostaną przyznane 3 nagrody oraz nagroda publiczności.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego otwarcia wystawy sobota 15.00.

Rejestracja
Poprzez przesłanie drogą pocztową lub elektroniczną zgłoszenia należy przesłać do organizatora
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa oddział poznański ul. Wieniawskiego, Poznań, email sito@sito.poznan.pl
|w terminie do 31.08.2019 r.

Zapytania należy kierować drogą elektroniczną na adres sito@sito.poznan.pl w terminie do 01.08.2019 r.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji >> http://www.sito.poznan.pl/sekcje/tereny-zieleni/wydarzenia/r/10/425/festiwal-land-art